Özel Haber

FETÖ firarisinden Kemal Kılıçdaroğlu’na tebrik mesajı

Kapatılan Zaman gazetesinin Genel Yayın Yönetmeni Abdülhamit Bilici, Eren Erdem’in de aralarında yer aldığı CHP milletvekillerinin FETÖ’nün gazetelerine destek olduğunu hatırlatarak Kılıçdaroğlu’nu bu yönde talimat verdiği için tebrik etti.

CHP’li Eren Erdem, 24 Haziran seçimlerinde milletvekili adayı gösterilmeyince itiraf niteliğinde açıklamalarda bulundu. PKK’nın Almanya’da yayın yapan kanalı Artı TV’de konuşan CHP’li Erdem, Kemal Kılıçdaroğlu’nun talimatıyla Zaman gazetesine destek vermeye gittiğini söyledi. Ayrıca MİT tırları tutanaklarını da CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan’dan aldığını itiraf etti.

CHP’li Erdem’in açıklamaları üzerine kapatılan Zaman gazetesinin Genel Yayın Yönetmeni Abdülhamit Bilici, Twitter hesabından bir mesaj yayımladı. CHP milletvekilleri Eren Erdem, Barış Yarkadaş, Enis Berberoğlu ve Gürsel Tekin’in örgüt gazetelerine destek olduğunu hatırlatarak Kılıçdaroğlu’nu bu yönde talimat verdiği için tebrik etti.

FETÖ firarisi Bilici’nin paylaşımı, kaset kumpasıyla CHP’nin başına geçen Kılıçdaroğlu’nun örgüte verdiği desteği bir kez daha ifşa etmiş oldu.

Videolar

FETÖ'de Bugün

Özel Dosyalar

Özel Haberler