Anasayfa » “Dayak tiyatrosu”: Yazan, yöneten ve oynayan Abdullah Bozkurt
Özel Haber

“Dayak tiyatrosu”: Yazan, yöneten ve oynayan Abdullah Bozkurt

Türkiye aleyhine kara propaganda yapmasıyla meşhur firari FETÖ tetikçisi Abdullah Bozkurt yeni yalanı için bu kez kendisi kameralar karşısına geçti.

İsveç’te yaşayan eski Today’s Zaman Ankara Temsilcisi Abdullah Bozkurt, Türkiye tarafından görevlendirilen üç kişinin saldırısına uğradığını iddia etti. Türkiye’deki mahkemelerde FETÖ’cü sanıkların iftira dolu ifadelerini gerçek diye paylaşan Abdullah Bozkurt’un yediği dayağın video kaydının olmaması ve yüzünde ufak tefek yaralar olması, “saldırı tiyatrosu” iddialarını güçlendirdi.

Firari FETÖ tetikçisi Abdullah Bozkurt’un iddiasına göre arabasından indiğinde 3 kişi tarafından saldırıya uğradı. Yerde tekme yemeye devam ettiğini iddia eden Abdullah Bozkurt’un yüzünde sadece bir iki iz olması ise dikkatlerden kaçmadı. Tetikçi Bozkurt, bu kadar az hasar almasına rağmen, Türkiye’nin MİT aracılığı ile kendisini öldürmeye çalıştığını iddia etti.

Kamera kaydı neden yok?

Daha önce yaptığı paylaşımlarda MİT tarafından kaçırıldığı iddia edilen FETÖ’cülerin arabaya bindirilme anlarının bile videosunu paylaşan Abdullah Bozkurt’un yediğini iddia ettiği dayağın görüntüsü olmaması “FETÖ tetikçisinin yeni oyunu mu bu?” sorusunu akıllara getirdi.

Rus büyükelçinin öldürülmesi davasının sanıklarından

FETÖ firarisi Abdullah Bozkurt, Rus Büyükelçi Andrey Karlov’un öldürülmesi davasının sanıklarından. Büyükelçi öldürülmeden önce suikastı adeta ilan eden Bozkurt’un katil Mert Altıntaş’ın ev sahibi olduğu da ortaya çıkmıştı.

Kategoriler