Anasayfa » Abdullah Aymaz gizli tünelden keramet çıkardı
Özel Haber

Abdullah Aymaz gizli tünelden keramet çıkardı

Fettulahçı Terör Örgütü’nün 12 kişilik üst düzey yöneticilerinden Abdullah Aymaz, örgüt üyelerini bir arada tutmak için en iyi bildiği iş olan “dini değerleri istismar etme” yazılarından birini daha yazdı.

“Safvet Senih” kod adıyla yazan Abdullah Aymaz, Müslümanlara bahşedilen manevi yardım olan “sekine”yi anlattığı yazısında Hz.Muhammed (A.S.) ve ashabını anlattıktan sonra konuyu döndü dolaştı FETÖ elebaşına getirdi.

FETÖ elebaşının 12 Eylül darbesi sonrası saklandığı Altunizade FEM dershanesi binasında aramalara rağmen bulunamadığını iddia eden Abdullah Aymaz, olayı ulvi bir hadise gibi anlatıyor. Aymaz,  örgütün uzunca bir dönem İstanbul’daki merkezi olarak kullandığı FEM Altunizade binasında yaşandığını iddia ettiği olayı Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in (A.S.) Mekke’den Medine’ye hicret ederken güvercin ve örümcek ile korunmasına bağlıyor.

Aymaz’ın yazısında bahsettiği Altunizade Fem dershanesi merkez binasında 15 Temmuz darbesi sonrası yapılan aramalarda gizli bölmeler, FETÖ elebaşı için hazırlanmış şifreli odalar bulunmuştu.

Aymaz, örgütün en üst düzeyde yöneticilerinden biri. FETÖ elebaşından sonra örgütü yönetmesi muhtemel kişilerden biri. 15 Temmuz darbesinden önce yazdığı “Nevbahar Mesajı” isimli yazıyla talimatı vermişti.

 

Kategoriler