Anasayfa » Soykırım iftirasına hayır diyen isme FETÖ linci
Özel Haber

Soykırım iftirasına hayır diyen isme FETÖ linci

ABD Temsilciler Meclisi’nde Türkiye’ye Ermeni soykırımı iftirası atan tasarı için yapılan oylamada çekimser kalan Müslüman Üye Ilhan Omar, FETÖ’nün manevi oğlu Enes Kanter tarafından hedef gösterildi.

Türkiye’nin Suriye’nin kuzeyindeki PKK/PYD terör örgütü hedeflerine düzenlediği Barış Pınarı Harekatı’yla boyunun ölçüsünü alan, terör devleti kurma hayali yerle bir olan ABD, karşısında hezimet yaşadığı Türkiye’ye yönelik politik skandallara imza attı. ABD Temsilciler Meclisi,  tamamı tarihi gerçeklikten uzak iftiralarla dolu Ermen tasarısını kabul etti. Temsilciler Meclisi’ndeki oylamada Müslüman Temsilciler Meclisi Üyesi Ilhan Omar, Türkiye’ye iftira atan Ermeni tasarısı konusunda çekimser kaldı. Omar’ın duruşu FETÖ’yü rahatsız etti.

Enes Kanter’in zoruna gitti

FETÖ elebaşı Gülen’in manevi oğlu Enes Kanter, Ermeni soykırımı suçlamasını kabul etmeyen Ilhan Omar’a alçakça saldırdı. Ermeni soykırımı iftirasına destek veren FETÖ’nün manevi oğlu, Omar’ı şu ihanet dolu sözlerle hedef gösterdi: “Masum insanların öldürülmesini durdurmayı amaçlayan Türk yasa tasarısını desteklemeyen tek Demokrat’ın -görünüşe bakılırsa diktatör Erdoğan’dan para alıp Amerikan halkının ve demokrasinin değil, Erdoğan’ın çıkarları için çalışmakta olan- Ilhan Omar olması ne büyük bir hayal kırıklığı ve utanç vesilesidir!” Enes Kanter’in Türkiye’ye soykırım iftirası atılmasından değil de bu tasarıya karşı çıkan Meclis üyesinden rahatsız olması FETÖ’nün alçak yüzünü bir kez daha gösterdi. 

Kategoriler