Anasayfa » FETÖ’nün tetikçisi Bülent Keneş’ten KPSS itirafı
FETÖ'de Bugün

FETÖ’nün tetikçisi Bülent Keneş’ten KPSS itirafı

Kapatılan Today’s Zaman Genel Yayın Yönetmeni Bülent Keneş, KPSS sorularının örgüt üyeleri tarafından çalındığını kabul etti.

Keneş, bu soruları çalan FETÖ’cülerin “Gözümü kırpmam, yine olsa yine yaparım.” şeklinde savunma yaptığının altını çizdi.

Keneş’in, Türkiye’de erişim yasağı bulunan bir haber sitesinde “Hizmet hareketine asıl ihanet edenler” başlıklı yazısında örgütün soruları çaldığını kabul etmesi oldukça ses getirdi.

Keneş şu ifadeleri kullandı:

“Burada bahsini ettiğim, kamu sınavlarında soru çalma iddiaları. Daha önce de bazı şüphelerim olmakla birlikte maalesef hizmet hareketi (FETÖ) içinde bulundukları hâlde hizmetin h’sini anlayamamış bazı andavallıların bireysel olarak bu melaneti yaptıklarına artık iyice kanaat getirdim. Önceki gün bir dost sohbeti sırasında bu tür bir kepazeliğe imza atmış biriyle konuştuğunu söyleyen çok güvendiğim bir meslektaşım, o kepazeliğe imza atan adamın hâlâ doğru bir şey yaptığını savunduğunu ‘hizmet için gerekirse aynısını tekrar yapmakta gözünü bir lahza olsun kırpmayacağını’ söylediğini aktarınca doğrusu şok oldum.”

Kaynak: Sabah

Kategoriler