FETÖ'de Bugün Özel Haber

Terörist Enes Kanter Yunanistan’a övgüler yağdırdı

Enes Kanter FETÖ elebaşı
Firari terörist Enes Kanter FETÖ elebaşına manevi babam da demişti.

FETÖ’cü Enes Kanter Yunanlılara taş çıkardı

Fetullahçı Terör Örgütü’nün ABD’deki sözcülerin firari  Enes Kanter, İsrail, Ermenistan ve PKK destekçiliğinin yanına Yunanistan yancılığını da ekledi. FETÖ elebaşının evlatlığı Kanter, Yunan medyasında yer alan habere göre Yunanistan’ın Türkiye karşısında haklı olduğunu iddia etti. Türkiye karşıtlığını her platformda gösteren FETÖ’cü Kanter Türkiye’nin Yunanistan’a karşı saldırgan bir politika uyguladığı yalanını attı. Bununla da yetinmeyen FETÖ’cü Kanter, AB’nin bile mülteci politikalarını eleştirdiği Yunanistan’ı FETÖ’cülere kucak açttığı için tebrik etti. FETÖ firarisi Enes Kanter, FETÖ elebaşının talimatları doğrultusunda İsrail’in BM Büyükelçisi Gilad Erdan ile bir araya gelmişti. Yunan medyası büyük ilgi gösterdiği FETÖ’cü Kanter ile Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sürekli uğraştığı yalanı atmayı ihmal etmedi.

 

FETÖ'cü Enes Kanter
FETÖ firarisi Enes Kanter İsrail büyükelçisi ile

FETÖ elebaşının artık çayını içti

FETÖ elebaşının artık çayını içmesiyle gündeme gelen firari terörist Kanter, Türkiye’nin Akdeniz’deki meşru politikalarını da eleştirerek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın uluslararası toplum tarafından durdurulması çağrısında bulundu.

Ayasofya’nın Cami yapılma kararını da eleştiren FETÖ firarisi Kanter, Türkiye’nin bu kararıyla uluslararası hukuku ihlal ettiğini iddia etti. Türkiye’de huzurlu bir şekilde yaşayan azınlıkların ve özgürce yaşanan dini hürriyetinde olmadığını iddia eden FETÖ’cü Kanter, Yunanistan’ı aklama vazifesini de fazlasıyla yerine getirdi.

Katoliklerin Ruhani Lideri Papa Francis’in bile Nazi dönemi toplama kamplarına benzettiği Yunanistan’daki mülteci uygulamalarını da öven FETÖ firarisi Enes Kanter demokrasiden ne anladığını da göstermiş oldu. Kanter’e göre Yunanistan Türkiye’den kaçan firari teröristlere kucak açıyor ve bu tek başına onu demokratik göstermeye yeter. Yunanistan’ın geçtiğimiz günlerde mültecileri nasıl gayri insani bir şekilde Türkiye’ye geri yolladığı uluslararası medyada yer almıştı.

Enes Kanter FETÖ’nün borazanı

ABD’ye gittiğinden bu yana performansından çok FETÖ adına lobi çalışmalarıyla gündeme gelen firari terörist Kanter, sık sık ABD’li siyasetçilerle görüşüyor. Eski ABD Başkanı Bill Clinton ve eski ABD Dışişleri Bakanı olan Hillary Clinton ile bir araya geldiği bir toplantıda ikili ile samimi diyaloğu gözlerden kaçmamıştı. Başta ABD medyası olmak üzere uluslararası medya kuruluşlarına Türkiye’yi kötüleyen açıklamalar yapan Kanter, terör örgütünün de en büyük finansörlerinden biri durumunda.

 

Etiketler
Videolar

FETÖ'de Bugün

Özel Dosyalar

Özel Haberler