Anasayfa » FETÖ’cü Enes Kanter alçaklıkta sınır tanımıyor
FETÖ'de Bugün Özel Haber

FETÖ’cü Enes Kanter alçaklıkta sınır tanımıyor

Enes Kanter
FETÖ'cü Enes Kanter ihanete ara vermiyor

FETÖ’cü Enes Kanter ihanete ara vermiyor

FETÖ’cü Enes Kanter ülkemizi kötülemek için nefes almadan çalışıyor. FETÖ elebaşının evlatlığı, ABD’deki mesaisinin çocuğunu parkede mücadele etmek için değil Türkiye’ye iftira atmak için harcıyor. Türkiye karşıtı isimlerle program yaparak bunu yayınlayan FETÖ’cü Enes Kanter ’in son konuğu Demokrat Partili Temsilciler Meclisi Üyesi Tulsi Gabbard oldu. Türkiye’ye karşı düşmanlığı ile bilinen Demokrat Partili Gabbard, Ermeni Lobilerinin ABD’deki en önemli çalışanlarından biri olarak biliniyor. Gabbard, Azerbaycan’ın işgal altındaki topraklarını kurtarmak için giriştiği operasyon sonrası, Türkiye’den NATO’dan çıkarılması için bir çağrı yapmıştı. Bu çağrıyı da Ermeni Lobisi’nin ABD’deki çatı kuruluşu Amerika Ermeni Ulusal Komitesi paylaşmıştı. FETÖ’cü Enes Kanter’in “İnsan Hakları ve Adalet hakkında harika bir konuşma yaptım” dediği Gabbard Demokrat Parti’de bile çok tartışılan bir isim.

Esed destekçisi ile insan hakları konuştu

2017 yılında Suriye’de yakın tarihimizin en büyük soykırımına imza atan Beşar Esed’le görüşen Gabbard, partisinden bile tepki çekmişti. Devlet teröristi Esed’in ABD’deki en büyük destekçilerinden biri olan Gabbard, Irak’ta katliam yapan ABD ordusunda yer almıştı. Esed rejiminin kimyasal saldırı yaptığına inanmadığını söyleyen Tulsi Gabbard insan hakları konusundaki umursamaz tavırlarına devam etmişti.  2020 Başkanlık seçimlerinde Demokrat Parti’den Aday Adayı olan Tulsi Gabbard, daha sonra Joe Biden lehine çekildiğini açıklamıştı.

FETÖ’cü Enes Kanter yaptırımlar ile kendinden geçti

FETÖ’cü Enes Kanter sosyal medya üzerinden Türkiye karşıtı siyasetçilerle toplantılar yaparak ülkemize müdahale edilmesini istiyor. Cezaevindeki FETÖ’cüler için kampanya yapan Enes Kanter’in kampanyası beklediği etkiyi gösterememişti. Sık sık FETÖ davasına bakan avukatlarla konuştuğunu kabul eden FETÖ’cü Kanter, örgüt üyelerine konuşmamaları için parasal destek sağlıyor. Terör örgütü PKK ve DEAŞ’a karşı gerçekleştirilen Zeytin Dalı ve Barış Pınarı Harekâtları sırasında Türkiye’ye yaptırım yapılması için çağrı yaptı. Örgüte bağlılığı nedeniyle bir dönem takiye yapan babasını bile reddeden FETÖ’cü Enes Kanter, FETÖ elebaşı Fetullah Gülen’e “babam” diyerek dikkatleri çekmişti.

Türkiye’ye S-400 füze savunma sistemleri aldığı için ABD’nin açıkladığı hukuksuz yaptırımlarla oldukça mutlu olan FETÖ’cü Enes Kanter, tescilli bir vatan haini olduğunu bir kez daha gösterdi. Sosyal medya hesabından Sanction Turkey etiketine destek veren firari terörist Kanter, FETÖ üyelerinin serbest bırakılması için ABD yönetimine çağrı yaptı.

Kategoriler