Anasayfa » Can Dündar AB’nin mağlubiyetini itiraf etti
Özel Haber

Can Dündar AB’nin mağlubiyetini itiraf etti

FETÖ tetikçisi Can Dündar, Alman Die Zeit’daki yazısında Avrupa’nın Barış Pınarı Harekatı konusunda Cumhurbaşkanı Erdoğan’a boyun eğdiğini itiraf etti.

Türkiye’nin aynı anda hem ABD, hem Avrupa Birliği, hem de PKK/PYD terör örgütünü dize getirdiği Barış Pınarı Harekatı’nın başladığı tarihten Türkiye aleyhine karalama kampanyası yürüten FETÖ firarisi Can Dündar,  ihanetini bu kez de Almanya merkezli yayın organı Die Zeit’daki yazısında sürdürdü. Dündar, Türkiye’ye müdahale etmeyen Avrupa Birliği’ne veryansın etti. AB’nin Erdoğan karşısındaki pozisyonuna epey öfkelenen FETÖ firarisi,  “Avrupa’ya gelince… Batı başkentleri, bir kez daha Erdoğan’ın “Mültecilere sınırları açarım” tehdidine boyun eğip kınama mesajları ve silah ambargosuyla yetindi” diyerek hamilerinin mağlubiyetini kabul etti.

DEAŞ’a destek iftirası

FETÖ tetikçisi Can Dündar, ayrıca FETÖ ve PKK ağzıyla bir sürü iftira sıraladı. FETÖ’nün MİT Tırları ihanetinde casusluk yapan ve daha sonrasında Türkiye’ye DEAŞ’e destek iftirası atan Can Dündar, şimdi ise Türkiye’nin DEAŞ üssüne dönüştüğü yalanını söyledi. Bununla da yetinmeyen Can Dündar, Barış Pınarı Harekatı’nın DEAŞ terör örgütüne yaradığı yönünde algı operasyonu yaparken, PKK’lı teröristlerin DEAŞ ile olan işbirliğine dair yazısında tek kelime kullanmadı.

Kaynak: Die Zeit

Kategoriler