Anasayfa » FETÖ’nün şeytani planı ‘hamilelik testi’
FETÖ'de Bugün

FETÖ’nün şeytani planı ‘hamilelik testi’

FETÖ’nün, tutuksuz yargılanabilmeleri için örgüt ablalarına “hamile kalmaları” talimatı verdiği ortaya çıktı.

Sabah gazetesi yazarı Mahmut Övür bugünkü köşesinde FETÖ’nün şeytani bir planını kaleme aldı.

Gözaltına alınan FETÖ’cü ablaların ilk ifadesinde “hamilelik testi” istediklerini belirten Övür, örgütün planını anlattı.

Gözaltına alınan ‘abla’ların hamilelik testi talebi

15 Temmuz’dan sonra FETÖ’nün “abla”larına yönelik operasyonların hız kazandığına ve çok sayıda “abla”nın gözaltına alındığına değinen Övür şöyle devam etti:

“Ancak çoğu tutuklanmadı. Tutuklanmadı çünkü FETÖ’nün şeytani aklı devreye girdi ve akıl almaz bir plan uyguladı. İnanılır gibi değil ama bugüne kadar gözaltına alınan “abla”ların yüzde 80’i, gözaltına alınır alınmaz klasik sağlık muayenesinde ortak bir talepte bulundu; hamilelik testi. Bunun ne anlama geldiği de sonradan anlaşıldı. Küçük çocuğu olanlar gibi kadın hamileyse de tutuklanmıyor ve tutuksuz yargılanıyor.

Hamile kadınlar tutuklanmıyor

FETÖ “abla”larının bir anda hamile kalmalarının olağan olmadığını belirten Övür, “Bu kadarı da fazla. Bu nasıl olur, onca insanın aynı zaman diliminde hamile kalması mümkün mü, denebilir ama operasyonları yöneten ve yargılamayı sürdürenler, bugüne kadar hiçbir örgütün aklına gelmeyen bu yolla çok sayıda FETÖ ablasının tutuklanmadığını ve dışarıda kaldığını söylüyor.” ifadelerini kullandı.

Hamile kalmaları talimatı verildi

Övür, FETÖ’nün şeytani planını şöyle ortaya koydu:

“Bu örgüt öyle sinsi bir örgüt ki bunu önceden hesapladı ve talimat verdi. Bunu da Avrupa’da kurulan hukuk birimi yaptı. FETÖ, yapıya bağlı bir kadına istediğini yaptıracağını biliyor. Hele örgütü kurtarmak söz konusuysa her yol mübah. Böylece insani bir hakkı kullanarak dışarıda faaliyetleri sürdürebiliyor. Çok önemli sırları bilen ablalar, büyük oranda bu yolu deneyerek dışarıda kaldı ve evlerde kermesler düzenleyerek örgütten mağdur olanlara yardım etti ve ediyor. Bir örgüt düşünün, elemanının tutuklanacağını biliyor, onun hamile kalması talimatını veriyor ve onlar da hamile kalarak tutuklanmaktan sıyırıyor. Karşımızda nasıl şeytani bir örgüt olduğunu görmekte yarar var.”

Kaynak: Sabah

Kategoriler