Anasayfa » FETÖ’cü savcıyı Hz. Musa’ya benzetmişler
FETÖ'de Bugün

FETÖ’cü savcıyı Hz. Musa’ya benzetmişler

MİT, ByLock kullanıcısı FETÖ’cülerin kendi aralarında yaptıkları yazışmaları çözmeye devam ediyor. Çözülen mesajlar, örgütün dini duyguları nasıl istismar ettiğini de gözler önüne seriyor.

KHK ile meslekten ihraç edilen eski Yargıtay ve YSK Üyesi İbrahim Zengin’in, bir başka meslektaşıyla yaptığı ByLock yazışmasında, 17-25 Aralık yargı darbesinde yer alan, Bilal Erdoğan’ı gözaltına almaya çalışan ve Çağlayan Adliyesi’nde bildiri dağıtan firari savcı Muammer Akkaş’ı Hz. Musa’ya benzettiği ortaya çıktı.

FETÖ’cü İbrahim Zengin’in 28 Ocak 2016’da ByLock üzerinden gönderdiği mesajlar:

19.39: Abi selam nasılsınız?
19.41: Abi bu ülke genel itibarıyla çürük. Bu çürüklük, tarihi yani eskiden gelir. 6 bin yıl önce ateşe atılan İbrahim peygamberi bu topraklarda seyretmişlerdir. Peygamber torunu bu ülkeye yakın bir topraklarda başı kesilmiş, seyirci kalmışlar. Ama Isparta bir ayrı. Çok şükür az sayıda da koskoca bir ülkeye yetecek etkisi olmuş hemşehrilerimiz çıkmış. Üstad çıkmış.
19.46: Böyle topraklarda neş’et etmişiz. Muammer Akkaş, Kuran’dan İdrake Yansımalar isimli eserde Taha Suresi’ni okuyun, nasıl benzerlik göreceksiniz. Onun adliye önünde bildiri dağıtması bence Musa Peygamber’in bir bayram günü, kuşluk vakti buluşulan meydanı temsil ediyor.
19.47: Muammer kardeş, Efendimiz’den sonra dinler tarihi ve hak batıl mücadelesinde en önemli kilometre taşını oluşturuyor.

Kaynak: Sabah

Kategoriler