Anasayfa » Kılıçdaroğlu’nun Bosna Hersek ziyaretini FETÖ organize etmiş
FETÖ'de Bugün Özel Haber

Kılıçdaroğlu’nun Bosna Hersek ziyaretini FETÖ organize etmiş

FETÖ’nün Deniz Baykal’a kurduğu kaset kumpasının ardından CHP’nin başına geçen Kemal Kılıçdaroğlu, parti tabanının şüphelerine rağmen FETÖ mensuplarıyla yakın temas kurmaktan çekinmedi.

Kılıçdaroğlu’nun 25-26 Nisan 2012 tarihlerinde gerçekleştirdiği Bosna Hersek ziyaretinde, FETÖ’nün oldukça önemli bir ismini yanından ayırmadığı ortaya çıktı.

FETÖ’nün firari isimlerinden Adem Yavuz Arslan’ın, Bosna Hersek seyahatinde uçakta Kılıçdaroğlu’nun hemen yanında oturduğu görülüyor. Ayrıca FETÖ’ye bağlı “Fidan Tour” tarafından düzenlenen gezide, Kılıçdaroğlu’nun FETÖ okullarında okuyan çocuklar tarafından karşılandığı göze çarpıyor.

CHP GENEL BASKANI KEMAL KILICDAROGLU BOSNA HERSEK HAVAALANINDA TURKCE EGITIM GOREN COCUKLAR TARAFINDAN CICEKLERLE KARSILANDI
Kılıçdaroğlu, Bosna Hersek’te FETÖ’ye bağlı Sema Eğitim Kurumlarında okulunda eğitim gören öğrenciler tarafından karşılandı.

FETÖ’nün medya yapılanmasının önemli isimlerinden biri olan Adem Yavuz Arslan, 17 Aralık darbe girişiminin ardından ABD’ye firar etmişti.

Adem Yavuz Arslan Kılıçdaroğlu FETÖ CHP
Adem Yavuz Arslan’ın Bosna Hersek ziyareti boyunca Kılıçdaroğlu’nun yanından ayrılmadığı görülüyor.

FETÖ’nün Bosna Hersek’teki gazetes Novo Vrijeme (Yeni Zaman) Genel Yayın Yönetmeni Orhan Hacagiç de her adımda Kılıçdaroğlu’nun yanında yer aldı.

CHP GENEL BASKANI KEMAL KILICDAROGLU BOSNA HERSEKte
FETÖ’cü Orhan Hacagiç, Kılıçdaroğlu’nu bir an olsun yalnız bırakmadı.

Kılıçdaroğlu’nun kapalı kapılar ardında Adem Yavuz Arslan ve diğer FETÖ’cü isimlerle yaptığı görüşmeler kamuoyu tarafından merak ediliyor.

Kılıçdaroğlu, 17 Aralık darbe girişiminden kısa bir süre önce de ABD’ye gitmiş ve burada FETÖ’nün lobi kuruluşlarının tepe yöneticileriyle görüşmüş ve birlikte poz vermişti.

Kategoriler