Anasayfa » Kemal Batmaz’ın evi bulundu
FETÖ'de Bugün

Kemal Batmaz’ın evi bulundu

Firari FETÖ’cü Adil Öksüz ile birlikte darbeyi yöneten diğer sivilin Kemal Batmaz olduğu ortaya çıktı.  Kemal Batmaz FETÖ’nün şirketlerinden Kaynak Kağıt A.Ş.’de genel müdür olarak çalışmış bir isim. Adil Öksüz 11 Temmuz’da ABD’ye gitmiş, 13 Temmuz’da Türkiye’ye dönmüştü. Kemal Batmaz da bu seyahatlerde Adil Öksüz’e eşlik etti.

15 Temmuz gecesi Akıncı Üssü’nde görüntülenen ve darbe girişiminin en önemli iki isminden biri olan Kemal Batmaz’ın Beykoz’daki evi ortaya çıktı.

ev

Kemal Batmaz’ın oturduğu evin çevresinde yaşayan vatandaşlar darbeci hain hakkında konuştu.

Taksi durağında araç beklediği zamanlar güncel hayatla ilgili konuştuğunu söyleyen taksi şoförü Mustafa Avşar şunları söyledi: “Gelirdi, arada bir muhabbetimiz de olurdu. Bildiğim kadarıyla emlak işleriyle uğraşıyordu. Bir iki defa noterci gelmişti buraya onları götürdük. Genelde Ataşehir taraflarına, Ümraniye, Ataşehir, Dudullu taraflarına gidiyordu.”

Kemal Batmaz’ı taşıyan taksicilerden Bilal Şaki ise şu ifadeleri kullandı: “15 Temmuz’dan beri yani 2 aydan beri yok. Ataşehir’e falan camlı binalara, holdinglere götürmüşlüğümüz olmuştur. Kaynak Holding gibi acayip isimleri olan yerlere götürüyorduk.”

Kaynak: Habertürk

Kategoriler