Anasayfa » İbrahim Tatlıses’ten FETÖ açıklaması
FETÖ'de Bugün

İbrahim Tatlıses’ten FETÖ açıklaması

FETÖ’nün, ünlü türkücü İbrahim Tatlıses’in de başına bela olduğu ortaya çıktı. Tatlıses’e çürük uçak satıp villasını icra yoluyla alan FETÖ’nün, olayı Yargıtay’da da örtbas ettiği ortaya çıkmıştı.

İbrahim Tatlıses, son olarak Instagram hesabından yaptığı paylaşımla FETÖ’nün vurulmasından da haberdar olduğunu söyledi.

İşte Tatlıses’in Instagram’dan yaptığı açıklama:

“Şimdiye kadar ben sizlere ne zaman yalan söyledim; gerçek olmayan hiçbir şeyi yazmadım, söylemedim tenezzül bile etmedim ama artık susmuyorum çünkü canımı yaktılar. Beni vuracakları zaman bile haberleri vardı. Bakıyorum o zamanın emniyet müdürü, savcıları, hakimleri şimdi hepsi aranıyor! Kimisi mahkemede yargılanıyor, kimisi cezaevinde, kimisi de firari! Benim ne günahım vardı da hem vuruldum hem uçağımız gitti hem de evlerimde haciz var! Benim bildiğim Yargıtay kararları bir buçuk, iki seneden önce karara bağlanmaz. Nasıl oluyor da itiraz talebimizi 54 günde reddettiler ve bu karar mahkemeye geri geldi? Yani bu ne demek biliyor musunuz; dosyalar incelenmeden reddine karar veriliyor. Ne hikmetse anlamış değilim, nedense bu Ahmet Özbey yakalanmıyor? Damadı firari, kızı şu an cezaevinde, kendisi ortada dolaşıyor ve evlerime, hesaplarıma avukatı aracılığıyla haciz koyduruyor! Beni mali açıdan zarara sokuyor. 6 senedir çalışmıyorum, ne ile geçiniyorum kimsenin bunu sorduğu YOK, kendisinin bir eroin kaçakçısı olduğu iddia ediliyor ve eroin kaçakçılığından ceza alıp yatmış üstelik halen bir şey sorulmuyor, sormuyorlar. Ben bütün mallarımın haklı olarak şahsıma geri verilmesini istiyorum! Çünkü ben bugün bu FETÖ’cülerin haksızca benden almaya çalıştığı mallarımı ve zarara uğrattığı ticari hayatımı yıllarca helal alın terim ile kazandım. DEVLET büyüklerimden ricamdır, Sayın BAŞKAN’ımdan özellikle ricamdır; madem bunlar FETÖ’cüler benim burda günahım ne?”

Kaynak: Ensonhaber

Kategoriler