Anasayfa » FETÖ’cü tetikçiler birbirine düştü
FETÖ'de Bugün

FETÖ’cü tetikçiler birbirine düştü

Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) elebaşı olan Fetullah Gülen’in örgütündeki derin çatlak büyümeye devam ediyor. Nihai hedeflerinde Türkiye’yi işgal etmek ve parça parça satmak olduğu 15 Temmuz gecesi ortaya çıkan FETÖ’nün azılı tetikçilerinin Twitter’daki mesajlaşmaları Ayyıldız Tim tarafından ifşa edildi.

Vatan hainlerinin korkulu rüyası haline gelen Ayyıldız Tim’in ifşa ettiği mesajlarda, FETÖ’nün propaganda timinde yer alan ve hakkında yakalama kararı bulunan Önder Aytaç ile Türkiye’nin casusluk suçundan aradığı firari FETÖ yöneticisi Emre Uslu’nun örgüte yönelik operasyonlar sonrası birbirlerine düştüğü ortaya çıktı.

Twitter’daki mesajlaşmaları gün yüzüne çıkan firari Önder Aytaç’ın, “Fetullah Gülen’in bir gülüşü için her şeyimi feda ederim” diyen Fetullahçı Terör Örgütü’nün firari finansörü Akın İpek’in kendisine yeterince destek vermediğini ve İpek’e yönelik ağız dolusu küfürler savurduğu belirlendi. Küfürbaz Aytaç ile Emre Uslu arasında geçen diyaloglarda, Akın İpek’e “i*ne” denildiği tespit edilirken, Uslu’nun kendisini takibi bırakan FETÖ sempatizanlarına “i*ne” yakıştırmasında bulunması dikkat çekti.

1

Kaynak: Sabah

Kategoriler