Anasayfa » FETÖ yine Peygamberimiz’e iftira attı
FETÖ'de Bugün

FETÖ yine Peygamberimiz’e iftira attı

Posta gazetesi yazarı Nedim Şener, birçok FETÖ üyesinin itirafçı olmasının üzerine  FETÖ üyelerini korkutacak bir video yayımladığını vurguladı.

FETÖ’nün Hz. Peygamber (sav) Efendimiz adına rüya uydurduğu hususuna dikkat çeken Şener’in “Bir FETÖ’cü rüyası! Hapistekilerin listesini Hz. Muhammed yapmış!” başlıklı yazısı şöyle:

“Fetullahçı Terör Örgütü, hapisteki örgüt üyelerinin itirafçı olmaması için elinden geleni yapıyor.

Kendileri dışındaki herkese hatta tüm dünyaya söyledikleri yalanlarla ayakta duran FETÖ, cezaevinde tutuklu olanların morallerini yüksek tutmak için onlara, mesajlar uydurulmuş rüyalar taşıyor. Kaçamayıp yakalanan ve cezaevine girenlere “Hazreti Yusuf’lar” diyen FETÖ elebaşı Gülen, kaçma imkanı olanlara da “Hicret edin” diyor.

Kendi kitlesine bile iki yüzlülük yapmaktan çekinmeyen, tek sermayesi yalan olan örgütün bugünlerdeki en büyük endişesi “itirafçılar”…

Örgüt elebaşı Gülen sırf bu konuyla ilgili bir video yayınladı.

İtirafçı olan örgüt üyelerini şu sözlerle “kafir” ilan etti; “Kritik bir dönemde yaşadığımızdan dolayı, bazılarımız, bazıları, belki epey insan, işin içinden sıyrılmak için arkadaşlarının aleyhinde konuştular, olmayacak şeyler söylediler. Önlerine yazılıp konan kağıtlara imza atma mecburiyetinde bırakıldılar.

Bunu bilerek yaptı ise, yapmada da mahzur görmüyorsa, zavallı -farkına varmadan- İslam yolunda (!) kâfir oldu.

Çünkü, günah-ı kebâir, tevbe ile zâil olur; fakat insan yaptığı günahı, gıybeti, iftirayı, bühtanı, bir mahzursuz şeymiş gibi görüyor, hem de böyle sürekli tekrar edip duruyorsa, bunu “mahzursuz” kabul ediyorsa; beş vakit namaza beş de ilave etse, on vakit namaz kılsa, yine kâfir, yine kâfir, yine kâfirdir!..

Ve küfür, insanın o ana kadar yaptığı amelleri alır-götürür.

Hz. Muhammed (sav.) adına rüya uydurdular

Cezaevindekilere ulaşan rüyalardan biri şu; “Bir kişi dayanamayıp cezaevinden çıkmak istemiş. Bunun için etkin pişmanlıktan yararlanıp ne biliyorsa anlatma kararı almış. Tam bunu yapmaya niyetlendiği günlerde, uykusunda rüyasına Hazreti Muhammed (SAV) gelmiş. Hazreti Muhammed, itirafçı olmak isteyen FETÖ tutuklusuna, ‘Burada olanların listesini ben hazırladım, istersen ismini sileyim ama bu listeden ismini silersem bir daha giremezsin.’ demiş. O abi de bir daha cezaevinden çıkmak istememiş” FETÖ böyle bir örgüt işte; dünyayı yalanla üyelerini rüya ile kandırıyor.”

Kaynak: Posta

Kategoriler