Anasayfa » FETÖ firarisi Ekrem Dumanlı ABD’de görüntülendi
FETÖ'de Bugün

FETÖ firarisi Ekrem Dumanlı ABD’de görüntülendi

FETÖ kapsamında çeşitli suçlardan aranan Ekrem Dumanlı ABD’de görüntülendi. New Jersey eyaletindeki Jersey Garden isimli alışveriş merkezine eşi ve çocuğuyla giden firari Ekrem Dumanlı, burada fotoğraflandı.

FETÖ firarisinin oldukça tedirgin olduğu görülüyor. Dumanlı’nın gerginliği ve korku hali yüzüne de yansımış vaziyette.

unknown-1

Fotoğrafının çekildiğini ya da etrafında bir Türk olduğunu hissettiğinde panikliyor. Tanındığını fark ettiği anda, hemen bere ve güneş gözlüğü takan Dumanlı’nın oldukça gergin olduğu dikkat çekiyor.

dumanl

FETÖ’nün Zaman gazetesinde genel yayın yönetmeni olarak görev yapan Dumanlı hakkında 18 Eylül 2015’te yakalama kararı çıkarılmıştı. Adreslerinde yapılan aramalarda bulunamayan Ekrem Dumanlı’nın kaçtığı tespit edilmişti.[:en]FETÖ kapsamında çeşitli suçlardan aranan Ekrem Dumanlı ABD’de görüntülendi. New Jersey eyaletindeki Jersey Garden isimli alışveriş merkezine eşi ve çocuğuyla giden firari Ekrem Dumanlı, burada fotoğraflandı.

FETÖ firarisinin oldukça tedirgin olduğu görülüyor. Dumanlı’nın gerginliği ve korku hali yüzüne de yansımış vaziyette.

unknown-1

Fotoğrafının çekildiğini hissettiğinde ya da etrafında bir Türk olduğunu fark ettiğinde panikliyor. Tanındığını fark ettiği anda hemen bere ve güneş gözlüğü takan Dumanlı’nın, oldukça gergin olduğu dikkat çekiyor.

dumanl

FETÖ’nün Zaman gazetesinde genel yayın yönetmeni olarak görev yapan Dumanlı hakkında 18 Eylül 2015’te yakalama kararı çıkarılmıştı. Ancak adreslerinde yapılan aramalarda bulunamayan Ekrem Dumanlı’nın kaçtığı tespit edilmişti.

Kategoriler