Anasayfa » FETÖ casusu Dündar’a ayda 520 bin lira
FETÖ'de Bugün

FETÖ casusu Dündar’a ayda 520 bin lira

Türkiye Gazetesi Yazarı Fuat Uğur, FETÖ lehine casusluk yapan firari hain Can Dündar hakkında çok kritik bir detayı ifşa etti.

Fuat Uğur, bugünkü “Can Dündar’ın aylık geliri ve eski solcuların talihsizliği” başlıklı yazısında Türkiye aleyhine kara propaganda yürüten FETÖ firarisi Can Dündar’ın akçeli ilişkilerini gündeme taşıdı.

Her ay 80 bin euro

Can Dündar’ın Türkiye karşıtlığı karşısında yüklü miktarda maaş aldığını ifade eden Uğur, yazısında o kirli ilişkinin detaylarını şu şekilde anlattı: “Neyse gelelim başlıktaki şu konuya. Yani Can Dündar’ın banka hesabına giren AYLIK PARANIN miktarı. Evet, bu bilgiyi aldığımda inanın dudaklarım uçukladı! Ama elime geçen bu TOP SECRET bilgi, kendisinin satış değerinin hayli yüksek olduğunu kanıtlamakta. Can Dündar’ın banka hesabı Almanya’da Post Bank’ın Berlin’deki şubelerinden birinde. Ve sıkı durun; her ay hesabına 80 BİN AVRO yatıyor. Çeşitli vakıflardan, gençlik ve kadın merkezlerinden ve bazı “bilinmeyen” kurumlardan. 80 bin avro bu boru değil. Yani ayda 520 bin lira. Yılda 6 milyon 240 bin lira.”

Kaynak: Türkiye Gazetesi

Etiketler

Kategoriler