Anasayfa » Devlet Bahçeli: FETÖ ile mücadele sonuna kadar helaldir
FETÖ'de Bugün

Devlet Bahçeli: FETÖ ile mücadele sonuna kadar helaldir

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında konuştu. FETÖ virüsü her yere ulaştığını vurgulayan Bahçeli, bu tablonun dehşet verici olduğunu vurguladı.

Bahçeli’nin konuşmasından satır başları şu şekilde:

“FETÖ virüsü her yere bulaşmıştır. Bu hain terör örgütü devlet ve toplum hayatının hücrelerine kadar sızmış, sirayet etmiştir. Karşımızda ki tablo dehşet vericidir. FETÖ’nün ucu nereye dayanıyorsa oraya kadar gidilmeli ve kökü kazınmalıdır. Bu katil çetenin, bu Türkiye düşmanı yapılanmanın bulundukları her alandan tamamen sökülüp atılması milli beka meselesidir. Mücadeleden ödün verilmemelidir. Bu yapılıyorken adalete de yüz çevrilmemeli, dudak bükülmemelidir. Vebal hepimizin omuzlarındadır. Sorumluluk herkesindir. “Ak koyun kara koyun ortaya çıksın istiyoruz”

 

Kriptoların kademede ve kendilerini emniyete aldığına değinen Bahçeli şu ifadeleri kullandı:

“Eğer ip inceldiyse kopsun diyoruz. Ak koyun kara koyun ortaya çıksın istiyoruz. Sayın Cumhurbaşkanına, Sayın Başbakana çağrıda bulunuyorum: FETÖ’nün son mensubu, en son ferdi yakalanıp adalete teslim edilinceye kadar durmak, beklemek, gecikmek, hafife almak, haram; bunlara karşı mücadele ise sonuna kadar helaldir.”

Kaynak: AA

Kategoriler