Anasayfa » Bilirkişi Pensilvanya’ya götürmüş
FETÖ'de Bugün

Bilirkişi Pensilvanya’ya götürmüş

Fetullahçı Terör Örgütü’nün en büyük suçlarından biri olarak günah galerisine giren Kozmik Oda ihanetinin sır perdesi aralanıyor. Bir devlet büyüğüne suikast yapılacağı tiyatrosunu oynayarak ‘SIR’ odaya giren ihanet örgütü elde ettiği bilgileri kimin eliyle nereye gönderdi?

Kamuoyunda ‘Kozmik Oda’ olarak bilinen Seferberlik Tetkik Kurulu bilgilerinin Fetullahçı hainler tarafından ele geçirilerek yurt dışına kaçırılması ve sızdırılmasına ilişkin skandalın perde arkası ortaya çıkıyor.

Suikast tiyatrosu ile odanın kilidi açıldı

Kaya, Kozmik odaya girmenin büyük ve sabır isteyen bir operasyon olarak hayata geçirildiğini belirtirken bunun ilk adımının ele geçirdikleri yargı unsurlarını oraya bir şekilde sokmak olduğunu ve gerçekleşmesi için bir devlet büyüğüne suikast düzenlendiği iddiasının medyaya servis edildiğini anlattı.

Özel yetkililer sırları o isme verdi

Kozmik Oda’dan çıkarılan devletin savaş planları, Özel Yetkili savcılar eliyle FETÖ’cü bilirkişiye verildi ve Eski TÜBİTAK çalışanı ve FETÖ’cü bilirkişi (şimdiki firari) Ünal Tatar’ın bilgileri örgüt elebaşının yaşadığı Pensilvanya’ya ulaştırdığı belirtildi. Bu ihanete Genelkurmay eski Adli Müşaviri Muharrem Köse de iştirak etti.

Kaynak: Sabah

Kategoriler