Anasayfa » Obama ve Clinton FETÖ’yü açıkça destekliyor
FETÖ'de Bugün

Obama ve Clinton FETÖ’yü açıkça destekliyor

Ocak ayında göreve başlayacak olana ABD’nin yeni başkanı Donald Trump’ın 40 yıllık dostu olan ve yeni ABD yönetimi içerisinde ağırlığı olan Jerome Corsi Gülen ve FETÖ örgütünü kaleme aldı. Corsi yazısında Ankara’daki suikasta değinerek başlıyor. Rus Büyükelçisi’ni öldüren Altıntaş’ın 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Erbil’deki CIA ofisinde olduğuna dikkat çeken Corsi, suikastçının FETÖ ile bağlantısı olduğunu ve Gülen’in Pensilvanya’da yaşadığına dikkat çekiyor.

Corsi’ye göre Gülen’in Clinton ve Obama tarafından desteklendiği ve korunduğu bilinen bir gerçek. Clinton ve FETÖ arasındaki finansal bağ da açık. Obama yönetimi Türkiye’deki terörizme destek veriyor ve Gülen’i iade etmiyor. Corsi, Trump’ın Obama gibi yapmayacağını FETÖ konusunda Türkiye’ye karşı daha uyumlu ve sıcak bir yaklaşım sergileyeceğini düşünüyor.

Suriye’deki Fırat Kalkanı Operasyonu’nu değerlendiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, ” ‘DEAŞ terör örgütüne karşı bütün mücadelemizi sonuna kadar vereceğiz’ diyorlardı. Hatta bizi de DEAŞ’a destek vermekle suçluyorlardı. Şimdi hepsi ortadan kayboldu. Biz terör örgütlerine karşı mücadelemizi sürdüreceğiz. Göbeğimizi kendimiz keseceğiz” dedi.

ABD’li yazar Jerome Corsi, Obama FETÖ’yü açıkça desteklediklerini belirtti. Karlov’u öldüren Altıntaş’ın 15 Temmuz da, Erbil’deki CIA ofisi yakınlarında olduğunu söyledi.

Kaynak: Akşam

Kategoriler