FETÖ'de Bugün

FETÖ’cü Celalettin Tokmak KHK’lı kadınlardan harem kurmuş

celalettin-tokmak-siirleri
Celalettin Tokmak

FETÖ’cülerin rezaleti ortaya çıktı, sosyal medya ayaklandı

Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması’nın (FETÖ/PDY) rezaletleri her geçen gün ortaya çıkmaya devam ediyor. Örgüt tarafından 15 Temmuz 2016’da gerçekleştirilen hain darbe teşebbüsünün ardından Olağanüstü Hal ilan edilmiş ve bu kapsamda çıkartılan Kanun Hükmünde Kararnameler ile örgüt mensupları yıllarca sızdırıldıkları devlet dairelerinden büyük oranda temizlenmişti. Bu yüzden, KHK ile ihraç edilen FETÖ’cüler, bazı muhalif siyasi isimlerden de aldıkları destekle kamuoyunu “mağdur” oldukları şeklinde meşgul etmeye devam ediyor. Tüm bunlara rağmen, KHK’lıların aslında mağdur olmadıkları ve örgütle ilişkilerini hala devam ettirdikleri de biliniyor. 3 Ocak’ta sosyal medyada yapılan bir paylaşım, KHK’lıların rezaletlerini tekrar ortaya döktü. FETÖ’cü Celalettin Tokmak hakkında atılan bir iddia, ortalığı karıştırdı. Örgüt mensubu olduğu bilinen ve KHK ile ihraç edilmiş eski öğretmen Tokmak’ın, yine kendisi gibi KHK’lı kadınlarla beraber olduğu ve bu kişilerden kendisine bir harem kurduğu iddia edildi.

Tecavüz, şiddet ve şantaj…

Celalettin Tokmak isimli FETÖ mensubunun cinsel sapkınlıkları ortaya döküldü. Sosyal medyada paylaşılan bir ses kaydı, “bu kadar da olmaz” dedirtti. KHK‘lı iki kadının telefon konuşmasında, Tokmak’ın kadınlara yaptığı cinsel taciz ve tuzaklar bir bir deşifre oldu. KHK’lı kadın ses kaydında, yaşadığı cinsel tacizi tüm detaylarıyla anlattı. Evli ve çocuklu Tokmak’ın, birden fazla KHK’lı kadınla yasa dışı şekilde birlikte olduğu ve söz konusu kadınlara tecavüz ettiği de iddialar arasında yer aldı. Tokmak, yazışmalarda şiddet uyguladığı da itiraf etti.

celalettin-tokmak-siirleri

Ayrıca, Tokmak’ın beraber olduğu kadınları elindeki fotoğraflar ve yazışmalar ile de tehdit ettiği ve şantaj yaptığı belirtildi. Bunun yanı sıra, Tokmak’ın yurt dışındaki örgüt mensupları tarafından kendisine gönderilen paraları da söz konusu kadınlarla beraber olmak için kullandığı da iddialar arasında.

celalettin-tokmak-siirleri
Celalettin Tokmak

 

FETÖ’cü Celalettin Tokmak kimdir?

Celalettin Tokmak, daha önce KHK TV’de hakkında yayınlanan bir röportaj ile gündeme gelmişti. 46 taşındaki Tokmak, Sivas’ta yaşıyor. Dumlupınar Üniversitesi’nin Simav Teknik Eğitim Fakültesinden Makine öğretmeni olarak mezun olan Tokmak, KHK ile ihraç edildi. Yaklaşık 4 senedir hayvancılık yaptığı bilinen Tokmak, evli ve 3 çocuk babası.

celalettin-tokmak-siirleri
Celalettin Tokmak

Ömer Faruk Gergerlioğlu tarafından parlatıldı

Meslekten ihraç edildikten sonra çiftçilik yaparak geçimini sağladığı anlatılan Tokmak’ın, bazı siyasi isimler tarafından da reklamı yapılmıştı. İddialara göre, Tokmak’ın tarlası kundaklanmıştı. Tarlasının kundaklandığına dair kolluk kuvvetlerine herhangi bir şikayet olmadığı da kaydedilen Tokmak’a, HDP’li Ömer Faruk Gergerlioğlu sahip çıkmıştı.

celalettin-tokmak-siirleri
Celalettin Tokmak

Sık sık FETÖ’cü isimleri savunmasıyla bilinen Gergerlioğlu, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla Tokmak’a destek olmuştu.

celalettin-tokmak-siirleri
Celalettin Tokmak

Aynı zamanda, Natali Avazyan da firari FETÖ’cü Tuncay Opçin’in kendisine Tokmak için yardım toplama talimatı verdiğini itiraf etti. Bu şekilde toplanan yardımlar ise doğrudan Tokmak’a gönderildi.

celalettin-tokmak-siirleri
Celalettin Tokmak

KAYNAK: İHANET ÇETESİ

 

 

 

Videolar

FETÖ'de Bugün

Özel Dosyalar

Özel Haberler